top of page

CO DĚLÁME

drums small – obnovený – obnovený.jpg
O NÁS

O NÁS

 

  • Pro prodejní plochy zajišťujeme instalaci zařízení s kompletním  technickým servisem. To v praxi znamená, že pro Vás rádi vyrobíme hudební spot, či již existující nasadíme do vysílání Vašeho in-store rádia. Pro každého klienta vytvoříme unikátní hudební program, který dotváří příjemnou atmosféru nejen pro návštěvníky komerčních prostor, ale také pro zaměstnance, kteří o ně denně pečují.

Chcete ušetřit?

  • Zajímá Vás úspora na poplatcích Ose & Intergramu (OSA & Intergram) nebo se Vám do hledáčku dostala hudba licencovaná alternativními hudebními správci? Žádný problém! Nabízíme Vám rozsáhlý hudební proud a obsah, ze kterých si můžete nadefinovat vlastní hudební playlist. Nebo nám sdělte více o sobě a svých představách a my navrhneme to nejlepší řešení pro Vás.

Hudební program podle pravidel nákupní psychologie

  • Ráno rychlejším tempem optimisticky naladí probouzející se personál

 

  • Po otevření prodejny se tempo zmírní a naladí zákazníky tak, aby se v klidu věnovali svým nákupům a aktivitám

 

  • Těsně před uzavřením prodejny pak pobídne rychlejším tempem loudající se zákazníky

 

  • Naše hudební nabídka se skládá ze zahraniční a české hudby a perfektně se tak hodí do obchodu, prodejny, kavárny, baru, hotelu, galerie, wellness, fitness, obchodního centra, restaurace, aj. Samozřejmostí je přizpůsobení dle individuálních potřeb a přání klienta

Technologie

  •  Instant DJ využívá pro přenos dat internetovou síť a je námi plně administrován. Na každé provozovně je nainstalován IDJ radiobox, který je připojen do internetové sítě a ozvučení provozovny. Uživatelům je k dispozici webové rozhraní pro administraci a kontrolu playlistu. Zákazník si tedy může systém buď plně administrovat sám, nebo nechá vše na nás a pouze nám pošle email např. se zadáním kampaně, úpravy nebo změny hudebního žánru.

 

  • Instant DJ splňuje velmi vysoké nároky na zabezpečení dálkové správy prostřednictvím sítě internet. Přístup na něj je chráněn téměř stejně jako Váš bankovní účet. Instalace systému je vždy předem konzultována a schválena IT oddělením Vaší společnosti.

 

Hudba na prodejní ploše může být Vaším účinným  marketingovým nástrojem!

 

                                                                                                                                                   Instant DJ

Uvědomujete si potenciál působení hudby

na Vaše zákazníky

a vybrali jste si pro provoz

in-store radia

partnera s 15ti lety zkušeností.

RADIO NA MÍRU 

VAŠEMU ROZPOČTU 

bottom of page