top of page

S ALTERNATIVNÍMI SPRÁVCI

DESÍTKY ŽÁNRŮ, KE KTERÝM ZÍSKÁTE PŘÍSTUP

ÚSPORA AŽ 7o% NA POPLATCÍCH

Poslechněte si libovolný počet žánrů, které se dají různě kombinovat a my Vám pomůžeme vytvořit playlist na míru Vašim potřebám.

POSLECHNI

KOMBINUJ

VYTVOŘ!

PLAYLIST NA MÍRU

  • Poslechněte si všechny naše žánry, kombinujte je mezi sebou a vytvořte si tak sami ideální řešení pro Vaše in-store rádio. Šité na míru Vašim potřebám, specifikaci provozovny a cílové skupiny, pro kterou hrajete.

 

  • Pokud si nejste jisti, či chcete s výběrem hudby poradit, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Poradíme Vám, jak na to a, nebo vše jednoduše rádi uděláme za Vás.

 

  • Není hudba licencovaná alternativními správci tím, co hledáte? Zeptejte se nás na možnosti zajištění a úspory u kolektivních správců OSA & Intergram a oživte své in-store rádio ještě dnes.

info ALT

Hudba alternativních správců licenčních práv

HUDBA LICENCOVANÁ MIMO OSA & INTERGRAM PRO VÁS ZNAMENÁ ÚSPORU AŽ 70% NA POPLATCÍCH

  • S produktem Instant Dj můžete získat přístup k hudbě zastupované alternativními správci hudebních práv. Společnost Instant Media s.r.o., provozující system Instant Dj, má smluvní vztahy s těmi největšími zahraničními správci.

 

  • Díky tomu disponujeme přístupem k desítkám tisíc skladeb interpretů, kteří se rozhodli ošetřit svá práva jinak, než přes národní správce práv.

logo IDJ-reworked-1-03.png
licence-instantmedia.png
licence-instantmedia.png

RADIO NA MÍRU 

VAŠEMU ROZPOČTU 

bottom of page