top of page

SERVIS AUDIO SYÉMU

 

Servis Ozvučení

  • Při každé nové instalaci systému Instant DJ (nebo při servisním zásahu) naši technici provádí kontrolu nastavení Vašeho interního audio systému (hifi zesilovače, ústředny evakuačního rozhlasu, apod), a to za účelem nastavení ideálního šíření vysílacího audio signálu.

 

Návrh instalace

  • Pomůžeme Vám najít nejlepší řešení pro ozvučení Vašich prostor. Díky mnohaleté zkušenosti našich techniků přesně víme, které části provozovny jsou vhodné pro šíření zvuku, a které by naopak měly sloužit jako „klidové zóny“.

 

  • Po dohodě vše pečlivě připravíme, nastavíme, vyzkoušíme a vyladíme tak, aby náš systém naplnil veškerá Vaše očekávání.

Co je ideální vysílací audio signál

  • Především se jedná o korekci basů a výšek, nastavení hlasitosti jednotlivých zón a fyzickou kontrolu vysílání ve Vaší provozovně.

  • Výsledkem takové kontroly a případného zásahu je jistota, že poslech in-store rádia ve Vašich prodejnách a provozovnách, bude pro zákazníky vždy příjemný a spoty a znělky získají na údernosti.

 

  • S námi máte jistotu, že zvuk jednotlivých písní bude vždy perfektně vyladěn a nebude posluchače obtěžovat přílišnou hlasitostí, případně (kvůli ztišenému zvuku) nenabydou dojmu, že došlo k výpadku ve vysílání.

Servis ostatních zařízení

  • Současně se standardně poskytovanými službami se naše technická podpora může postarat i o servis Vašeho audio zesilovače ve chvíli, kdy porucha vysílání není na straně radioboxu IDJ (radiobox vysílá, ale nefunguje zesilovač). V těchto případech je možné zařízení nastavit podle aktuálních požadavků na vysílání, s cílem vyvážené hlasitosti ve všech částech ozvučených prostor.

 

  • Bude-li nutné jakékoliv Vaše audio zařízení pro nepřiměřenou poruchovost či nefunkčnost vyměnit, rádi Vám poradíme s výběrem nového, plně funkčního, a cenově dostupného.

Jak na to

  • Na všechny servisní zásahy vždy není nutný náš výjezd. Denně monitorujeme provoz systému a všechna spravovaná zařízení, a tak máme přehled a o jejich funkčnosti a nastavení. Mnohé nedostatky dokážeme (občas i za Vaší krátké telefonické asistence) opravit  na dálku, čímž se výrazně snižuje riziko delšího výpadku ve Vaší provozovně.

 

  • Pokud si nejste jisti, o jaký druh zásahu se jedná, obraťte se na nás. Ohlaste nám závadu a my Vám v rámci garance servisních služeb zajistíme potřebný adekvátní servis, po jehož ukončení bude opět vše fungovat tak, jak bylo ujednáno.

RADIO NA MÍRU 

VAŠEMU ROZPOČTU 

bottom of page