TECHNICKA PODPORA

  • Všem svým klientům poskytujeme servisní služby v režimu 24/7. Jsme připraveni Vám pomoci a poradit s jakýmkoliv dotazem.  Za tím, co děláme si stojíme, protože víme, že se na nás můžete spolehnout - ke kvalitnímu produktu patří i prvotřídní technická a zákaznická podpora.

Zákaznická podpora

  • Zákaznickou podporu zajišťují dvě oddělení, na jejichž pracovníky se můžete obrátit s každým dotazem a požadavkem (Produkce IM a Helpdesk IM). Kromě e-mailové komunikace nás mohou klienti kontaktovat kdykoliv i telefonicky včetně nonstop Hotline.

Servisní služby

  • Čas od času (např. v důsledku dlouhodobého opotřebení materiálu, nesprávnou manipulací, nevhodným prostředím, aj) vyžadují některá technická zařízení servisní zásah, který může obsahovat například: restartování, aktualizaci či výměnu celého modulu. S těmito zásahy si samozřejmě umíme poradit, proto nechte  servis audio systému na nás a získejte tak více času na to, co je pro Vás důležité.

Produkce IM

  • Operátoři produkčního oddělení IM se starají nejen o kompletní administraci vysílání Vašeho in-store rádia, ale také o provoz profesionálního nahrávacího studia, ve kterém vznikají Vaše reklamní spoty a znělky. Jejich výrobu, úpravu, textaci a celkovou režii zajišťují naši zvukoví mistři a kreativci.

 

  • Při expresním požadavku vyrobíme ve velmi krátké době standardní  reklamní in-store spot, a to v požadované kvalitě a bez zbytečných průtahů tak, abyste v případě potřeby mohli co nejrychleji reagovat na náhlou, neočekávanou situaci.

Helpdesk IM

  • Chcete si ověřit funkčnost Vašeho in-store rádia nebo potřebujete zodpovědět technické dotazy k vysílání systému Instant DJ? Naši odborníci z oddělení Helpdesk IM jsou Vám stále k dispozici.

  • V případě výpadku vysílání je většina vzniklých potíží vyřešena okamžitě (řádově do několika minut), zbylé do několika hodin.

 

  • Při technické závadě na hardware (vysílacím radioboxu IDJ) provádíme výměnu nebo opravu zařízení a ve většině případů zajišťujeme servisní zásah do 24 hodin na místě potíží. Naši technici provedou opravu zařízení zdarma, případně jej vymění za nové, plně funkční.

RADIO NA MÍRU 

VAŠEMU ROZPOČTU