top of page

TECHNICKA PODPORA

  • Všem svým klientům poskytujeme servisní služby v režimu 24/7. Jsme připraveni Vám pomoci a poradit s jakýmkoliv dotazem.  Za tím, co děláme si stojíme, protože víme, že se na nás můžete spolehnout - ke kvalitnímu produktu patří i prvotřídní technická a zákaznická podpora.

Zákaznická podpora

  • Zákaznickou podporu zajišťují dvě oddělení, na jejichž pracovníky se můžete obrátit s každým dotazem a požadavkem (Produkce IM a Helpdesk IM). Kromě e-mailové komunikace nás mohou klienti kontaktovat kdykoliv i telefonicky včetně nonstop Hotline.

Servisní služby

  • Čas od času (např. v důsledku dlouhodobého opotřebení materiálu, nesprávnou manipulací, nevhodným prostředím, aj) vyžadují některá technická zařízení servisní zásah, který může obsahovat například: restartování, aktualizaci či výměnu celého modulu. S těmito zásahy si samozřejmě umíme poradit, proto nechte  servis audio systému na nás a získejte tak více času na to, co je pro Vás důležité.

Produkce IM

  • Operátoři produkčního oddělení IM se starají nejen o kompletní administraci vysílání Vašeho in-store rádia, ale také o provoz profesionálního nahrávacího studia, ve kterém vznikají Vaše reklamní spoty a znělky. Jejich výrobu, úpravu, textaci a celkovou režii zajišťují naši zvukoví mistři a kreativci.

 

  • Při expresním požadavku vyrobíme ve velmi krátké době standardní  reklamní in-store spot, a to v požadované kvalitě a bez zbytečných průtahů tak, abyste v případě potřeby mohli co nejrychleji reagovat na náhlou, neočekávanou situaci.

Helpdesk IM

  • Chcete si ověřit funkčnost Vašeho in-store rádia nebo potřebujete zodpovědět technické dotazy k vysílání systému Instant DJ? Naši odborníci z oddělení Helpdesk IM jsou Vám stále k dispozici.

  • V případě výpadku vysílání je většina vzniklých potíží vyřešena okamžitě (řádově do několika minut), zbylé do několika hodin.

 

  • Při technické závadě na hardware (vysílacím radioboxu IDJ) provádíme výměnu nebo opravu zařízení a ve většině případů zajišťujeme servisní zásah do 24 hodin na místě potíží. Naši technici provedou opravu zařízení zdarma, případně jej vymění za nové, plně funkční.

RADIO NA MÍRU 

VAŠEMU ROZPOČTU 

bottom of page