top of page

STANDARD

  • Standard je hudební program respektující cílovou skupinu, prostředí a lokalitu. Obsahuje systém s vlastní administrací skrze webové rozhraní, a tím Vám umožňuje mít kontrolu nad jeho provozem a aktivně spravovat jeho chod a utvářet tak pozitivní a příjemnou náladu v provozovně.

HUDEBNÍ PROGRAM NA MÍRU

  • Standardem je mít na výběr z více možností, ne být tlačen do jednoho produktu či služby! A proto i náš STANDARD nabízí více cest. Pokud se pro Vaši provozovnu lépe hodí jeden hudební žánr, který přesně podtrhne náladu a atmosféru prostor, kterými se line, je důležité mít z čeho vybírat. Jste Vy nebo Vaši návštěvníci a zaměstnanci náročnější a potřebujete kombinovat? Žádný problém!

 

  • Poslechněte si ukázky nabízených hudebních stylů a žánrů a sami si zvolte variantu, která Vám nejvíce vyhovuje. Vaše preference rozhodne o tom, jaký hudební program následně navrhneme na míru a s respektem ke specifikaci zadání.

 

  • Fanouškům populární známé hudby namixujeme playlisty ze skladeb spadajících pod licencovanou hudbu od OSA & Intergram. S nabídkou alternativních hudebních správců (mimo OSA & Intergram) zajistíte ve svých obchodních prostorách nový svěží hudební proud, a ještě ušetříte až 70% na licenčních poplatcích.

Doplňkové služby

  • O to, na čem nám záleží se vždy staráme lépe, a proto tolik dbáme na komplexní péči o naše klienty, se kterými budujeme dlouhodobé stabilní vztahy. Vždy jsme se snažili být o krok napřed, aby i naši obchodní partneři mohli hrdě stát před svou konkurencí.

 

  • S balíčkem STANDARD budete mít jistotu, že o Vás pečuje tým specializovaných a nadšených profesionálů, kteří Vám díky vlastním nahrávacím studiím pomohou i s tvorbou reklamních znělek, spotů, jinglů, napsáním jejich textů, či zajistí zkušené speakery, jejichž hlas dodá život a duši Vašemu reklamnímu sdělení. Nebojte se vyčnívat! Dostaňte se snadno do širšího povědomí a budujte svou značku a její jméno.

Servisní služby

  • Ať už přes kontaktní formulář či telefonicky, obrátit se na nás můžete kdykoliv. Naše technická podpora je tu pro Vás 24/7. Servisní služby provedeme nejpozději do 36 hodin od zadání požadavku, čímž nebude ohrožen plynulý chod in-store rádia na Vaší provozovně.

Proč Instant DJ

  • Instant DJ™ je program společnosti Instant Media s.r.o., díky němuž se v současnosti staráme již o stovky spokojených provozoven napříč celou Českou republikou. Za dobu patnácti let, po které působíme na trhu, jsme toho stihli opravdu mnoho. Nasbírali jsme nepřeberné množství zkušeností, které nás posouvají dále za hranice všednosti, a které aplikujeme ve prospěch Vás, našich klientů. Neleníme a nezahálíme, protože víme, že i pro Vás jsou moderní technologie a jejich užívání důležité.

 

  • Proto neustále inovujeme naše systémy a přizpůsobujeme je tak, aby byly uživatelsky co nejpřívětivější a zároveň dokázaly maximálně reagovat na Vaše požadavky. My v Instant Media s.r.o. víme, že síla tkví právě v detailu.

 

  • STANDARD můžete nastavit opravdu vysoko

RADIO NA MÍRU 

VAŠEMU ROZPOČTU 

bottom of page