top of page
  • Writer's pictureInstant DJ | in-store Radio

Cena provozu in-store radiaCeny in-store služeb. Chytří lidé vědí, že nelze jezdit Mercedesem za cenu Trabanta. Nakupovat v akcích a chtít slevy je už takový český sport. O to více jsme stále mile překvapeni, že většina lidí poptávajících provoz in-store radia, o něm přemýšlí komplexně. Uvědomují si, že ve službách je mnoho úskalí a samotná výše ceny není vždy ten nejdůležitější faktor spolupráce.

Za 13 let, kdy jsme jako firma oficiálně na trhu, jsme urazili velký kus cesty. Naše technologie prošly vývojem a získali jsme mnoho zkušeností. Díky tomu jsme postavili procesy a pracovní tým tak, aby vše fungovalo efektivně. Na rozdíl od jiných firem preferujeme pracovní tým složený z kmenových zaměstnanců. Víme dobře, že v určitých situacích subdodávky nefungují a proto je důležité mít vše pod vlastní střechou.

Když potřebuje zákazník servis, tak chce, aby tam byl nejlépe ještě ten den technik, který zařízení opraví nebo vymění. Když zákazník potřebuje vyrobit spot a připravit kampaň do vysílání, potřebuje to často co nejdříve. Prostě není čas ztrácet čas. My to víme, a proto klademe důraz na kvalitu a flexibilitu služeb. Na lince naší technické pomoci je stále někdo z techniků, který se Vám bude hned věnovat. Když pošlete mail s poptávkou, dostanete do pár minut odpověď. Jakýkoliv Váš požadavek je pro nás prioritou! Za ně i za vaše dotazy a podněty jsme vděční. Mnohdy totiž na jejich základě vyvineme nové funkce, vychytávky a vylepšíme procesy systému i spolupráce, které pak můžeme nabídnout všem ostatním.

22 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page